Biuro Obsługi Klienta
czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00-17.00

Infolinia 10.00-16.00
22 814 88 45
 Opłata jak za połączenie lokalne
 

Artykuły Gospodarstwa Domowego

Sprzęt AGD jest niezbędny w każdym domu. Dzięki niemu możemy utrzymać czystość oraz wykonywać szereg codziennych czynności związanych z prowadzeniem domu. Pranie, gotowanie, przechowywanie żywności, prasowanie, suszenie – to tylko niektóre z nich.

Ze względu na swoje funkcje, urządzenia AGD towarzyszą nam przez cały czas, przez co są bardzo mocno eksploatowane. Ich poszczególne elementy po pewnym czasie ulegają zużyciu lub zniszczeniu i konieczna jest ich szybka wymiana. Niektóre elementy urządzeń AGD są uniwersalne, jednak większość jest dedykowana dla określonej linii produktów (zazwyczaj pochodzących od konkretnego producenta). Należy o tym pamiętać podczas zakupu poszczególnych części oraz ich wymiany.

W naszym sklepie internetowym, czescisamsung.pl, znajdą Państwo jedynie nowe i oryginalne części do sprzętu AGD. Rury do odkurzaczy, węże, szczotki, worki, filtry, a także elementy lodówek, pralek, zmywarek, kuchenek mikrofalowych i wiele więcej. Wszystkie znajdujące się w naszej ofercie produkty są certyfikowane przez producenta – firmę Samsung. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

  • Zakres cen:od:do:
  • Sortuj według:
  • Wyników na stronie:
Nasze certyfikaty