Filtry HEPA do odkurzaczy Samsung

Do niedawna wszystkie filtry tego typu określano mianem HEPA, jednak od maja 2010 r. obowiązuje nowa norma, zgodnie z którą mniej skutecznym klasom filtrów nadano nowe oznaczenie – EPA. W sklepach jednak jeszcze długo będziemy spotykać się ze starym, utartym oznaczeniem i gdy zapytamy o odkurzacz z filtrem HEPA sprzedawca pokaże nam urządzenie z filtrem EPA. Jednak nawet one są znacznie lepsze od tych, które stosuje się w tradycyjnych odkurzaczach.

  • Zakres cen:od:do:
  • Sortuj według:
  • Wyników na stronie:

Filtry HEPA do odkurzaczy – ogromny wybór

Tworząc tę część sklepu, zależało nam na tym, by każdy klient znalazł w niej filtr wlotowy HEPA do swojego odkurzacza Samsung. Właśnie dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę tych elementów. Przygotowaliśmy dla Ciebie filtry cyklonowe z obudową i bez, w rożnych kształtach oraz rozmiarach. Znajdziesz też tutaj pojemniki do filtrów oraz uszczelki. Wszystko zależy od tego, jaki model odkurzacza Samsung posiadasz.

Potrzebujesz pomocy?

Jeżeli nie jesteś przekonany, czy konkretny produkt sprawdzi się z Twoim odkurzaczem, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt i zadbamy o to, by odkurzacz działał bez zarzutu. Mamy duże doświadczenie w pracy z produktami firmy Samsung i wiemy niemal wszystko o ich urządzeniach. Pozwala nam to fachowo doradzać naszym klientom. Sprawdź, na co nas stać i wybierz CzęściSamsung.pl

Nasze certyfikaty