Biuro Obsługi Klienta
czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00-17.00

Infolinia 09.00-17.00
22 814 88 45
 Opłata jak za połączenie lokalne
 
06.04.2016
Zastanawialiście się kiedykolwiek jak wymienić obudowę w Waszym laptopie? Jeśli tak, mamy dla Was niespodziankę – film instruktażowy, na którym znany sprzętowiec, DawidN20v2 wziął „na tapetę” laptopa Samsung R520. Mamy nadzieję, że dowiecie się z niego wielu ciekawych rzeczy.
06.04.2016
Czym jest technologia 4K? W skrócie możemy opisać ją jako najwyższy standard rozdzielczości wyświetlaczy cyfrowych, znajdujący zastosowanie w grafice komputerowej oraz podczas odtwarzania filmów. Nazwa 4K pochodzi od czterech tysięcy pikseli, co stanowi liczbę 4 razy większą niż w przypadku rozdzielczości Full HD i 9 razy większą niż w High-Definition.
06.04.2016
Produkty firmy Samsung, zwłaszcza urządzenia mobilne oraz sprzęt AGD, cieszą się sympatią Polaków już od lat. Jedną z najpopularniejszych serii jest słynna linia Galaxy, obejmująca smartfony oraz tablety. Na polskim i światowym rynku regularnie pojawiają się nowe wersje tychże urządzeń, zaś każda kolejna przynosi spory skok jakościowy w stosunku do poprzedniej.
06.04.2016
Jak wynika z najnowszych danych, przedstawionych przez Główny Urząd Statystyczny, przeciętny Polak co miesiąc płaci za prąd ok. 175 złotych. Mimo iż głównym czynnikiem wpływającym na wysokość rachunków jest liczba domowników, istnieje kilka skutecznych sposobów na ich obniżenie.
06.04.2016
Co jest ważne podczas wyboru pralki? Na które parametry i elementy należy zwrócić szczególną uwagę przed jej zakupem? Na część tych pytań odpowiedzieliśmy w poprzednim wpisie – niniejszy stanowi natomiast jego kontynuację. Serdecznie zapraszamy do lektury!
06.04.2016
Wybór odpowiedniej pralki nie jest zadaniem łatwym. Utrudnia go nie tylko bogata oferta dostępna w sklepach, ale również nasze własne wymagania, potrzeby i ograniczenia (m.in. cenowe). Pytań również pojawia się niemało: Jaki wybrać rodzaj bębna? Jaka powinna być prędkość wirowania oraz klasa energetyczna urządzenia?
11.01.2016
W zakładach firmy Samsung, światowego lidera w dziedzinie innowacyjności, opracowano nowatorską technologię, która przyczyni się do znacznego wydłużenia czasu pracy baterii w smartfonach. O co konkretnie chodzi? Zapraszamy do lektury poniższego wpisu, gdzie spróbujemy pokrótce przybliżyć temat.
07.01.2016
Najnowsze dzieło Samsung Electronics to nie lada gratka, szczególnie dla zapominalskich użytkowników. Oferuje ona bowiem możliwość wrzucenia prania już w trakcie pracy urządzenia, a więc w momencie, gdy zazwyczaj przypominamy sobie o kilku dodatkowych rzeczach.
05.01.2016
W ostatnich latach można było zaobserwować na polskim rynku bardzo wysokie wyniki branży RTV oraz AGD. Prym wiodła zwłaszcza ta pierwsza – wyłączenie sygnału analogowego spowodowało zwiększenie popytu na nowe modele telewizorów. W roku 2014 sytuacja nieco się uspokoiła, a trend ten utrzymał się również w roku bieżącym. Wartość rynku RTV i AGD w naszym kraju stabilizuje się obecnie na poziomie ok. 23 miliardów złotych.
05.01.2016
W niedalekiej przeszłości w mediach pojawił się temat niebezpiecznych dla zdrowia i życia urządzeń elektrycznych. Głównym powodem była seria wypadków z udziałem smartfonów firmy Apple oraz Samsung, które eksplodowały oraz raziły prądem swoich właścicieli. Jak się później okazało, powodem nie była wcale wadliwa konstrukcja urządzeń, a tanie zamienniki służące do ich ładowania (w przypadku Samsunga – akumulator, zaś w przypadku Apple – ładowarka).
04.01.2016
Marka Samsung już od dłuższego czasu jest kojarzona z elektroniką z najwyższej półki. Dotyczy to nie tylko sprzętu RTV, smartfonów oraz tabletów, ale również artykułów gospodarstwa domowego. Mało kto wie, że najnowocześniejsze, najbardziej zaawansowane lodówki tej marki powstają w naszym kraju, a konkretnie we Wronkach.
04.01.2016
Rozwiązanie, o którym słyszymy od dłuższego czasu, a więc składany ekran dotykowy, jest bliższe urzeczywistnienia niż kiedykolwiek. Wszystko to za sprawą firmy Samsung, która już na początku przyszłego roku planuje wprowadzić na rynek zupełnie nowy typ urządzeń przenośnych.
28.09.2015
Zaprezentowana przez firmę Samsung technologia Eco Bubble to stosunkowo nowe rozwiązanie mające na celu wprowadzenie nowego standardu w gospodarstwie domowym. Skupiające się przede wszystkim na oszczędności energii pralki, skutecznie piorą ubrania nawet w zaskakująco niskich temperaturach.
21.09.2015
Trudno dziś wyobrazić sobie życie bez urządzeń bezprzewodowych. Telefony komórkowe już dawno zadomowiły się w naszym otoczeniu, a jakiś czas temu dołączyły do nich również smartfony oraz tablety. Możliwości współczesnych urządzeń mobilnych są doprawdy zdumiewające, a mimo to, z każdym rokiem przekraczają kolejną granicę. Do tradycyjnego dzwonienia i pisania wiadomości tekstowych doszło połączenie z internetem, aparat, kamera, latarka, dyktafon i wiele innych przydatnych funkcji.
18.09.2015
Smartfon, podobnie jak każde inne urządzenie bezprzewodowe, pochłania energię w dość drastycznym tempie. Do jego komfortowego użytkowania niezbędna jest wydajna, pojemna bateria, jednak nawet ona z czasem się zużywa. Poniżej prezentujemy kilka przydatnych porad, które z pewnością pomogą wydłużyć życie baterii.
16.09.2015
Wyświetlacze urządzeń dotykowych, ze względu na brak tradycyjnej klawiatury, są eksploatowane dość intensywnie. Z tego powodu, wielu producentów zabezpiecza swoje produkty wytrzymałymi powłokami z tworzywa sztucznego (np. gorilla glass).
14.09.2015
Myśląc o sprzęcie AGD, do głowy przychodzi nam przede wszystkim pralka, lodówka czy kuchenka. Tymczasem równie ważnym elementem jest odkurzacz, bez którego wiele osób kompletnie nie wyobraża sobie prowadzenia domowego gospodarstwa. W niniejszym artykule skupimy się właśnie na tych urządzeniach.
07.09.2015
Mianem Smart TV określa się odbiornik telewizyjny, który pozwala na korzystanie z internetu, rozmowy ze znajomymi, a także używanie różnego rodzaju aplikacji. Jest on sterowany przede wszystkim za pomocą pilota, choć coraz częściej słyszy się również o komunikacji z tabletami i smartfonami tej samej firmy. Czym dokładnie jest Smart TV? Odpowiedź znajdą Państwo poniżej.
Nasze certyfikaty