Dolne obudowy do laptopów

Dolne obudowy do laptopów Samsung mają ścisły kontakt z podłożem, na którym komputer jest ustawiany. Przez to ich elementy często ulegają uszkodzeniom mechanicznym, zarysowaniu oraz zabrudzeniu. O ile zabrudzenia można łatwo usunąć przy pomocy odpowiedniego środka chemicznego, a zarysowania zatuszować odpowiednią pastą, o tyle uszkodzenia mechaniczne należy bezzwłocznie naprawić.

Pęknięcie dolnej obudowy może prowadzić do poważniejszych awarii

Dolna obudowa do laptopów chroni praktycznie całą elektronikę komputera. Łącząc się zawiasami z górną obudową, poniekąd wpływa na jakość pracy matrycy. Dlatego nawet najmniejsze pęknięcie dolnej obudowy trzeba niezwłocznie naprawić. Może wniknąć przez nie woda czy inne zabrudzenia i uszkodzić kolejne podzespoły. Ponadto, pęknięta obudowa w sposób mechaniczny może zablokować np. układ chłodzenia, co spowoduje przegrzanie laptopa.

Szeroki wybór modeli

Dolne obudowy do laptopa nawet w obrębie tej samej marki różnią się od siebie rozmieszczeniem gniazd na płytę główną i podzespołów, łączami USB, okratowaniem wentylatora czy rodzajem zatrzasków. Dlatego kupując część do swojego komputera, warto zwrócić uwagę na numery seryjne urządzenia czy oznaczenie modelu.

W przypadku niejasności jesteśmy w stanie profesjonalnie pomóc w najtrafniejszym wyborze dolnej obudowy laptopa i wybrać idealny model spośród szerokiej gamy dostępnych części. Na uwagę zasługuje również interesująca cena naszych produktów. Hurtownicy i właściciele firm zdecydowanie powinni być usatysfakcjonowani ich wielkością.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Gwarantujemy pełne zadowolenie ze współpracy.

Filtry
Model Laptopa