Elementy obudowy telefonów
Samsung Galaxy S5/S5 Mini

Obudowa w telefonie ma za zadanie chronić jego wnętrze i sprawiać, by delikatna elektronika nie miała kontaktu z kurzem czy brudem. To nie tylko kwestia estetyki, lecz także funkcjonalności telefonu. Bardzo często uszkodzone elementy obudowy sprawiają, że nie możesz wykorzystać wszystkich możliwości smartfona, a poważniejsze zniszczenia mogą sprawić, że korzystanie z telefonu będzie niemożliwe. Oryginalne części zamienne i elementy odbudowy telefonu są idealnie dopasowane do całego korpusu sprzętu, dobrze przylegają we wszystkich miejscach, idealnie osłaniając wnętrze przed zabrudzeniami. Należy zwrócić uwagę także na ich trwałość. Nowe elementy są wykonane z oryginalnych materiałów tak jak te fabrycznie zamontowane w telefonie. Dzięki temu są mało podatne na uszkodzenia i dopiero upadek z dużej wysokości lub zarysowanie czymś twardym może je uszkodzić.

Model Samsung Galaxy S5 to pierwszy smartfon wodoodporny z tej serii. Jeżeli jesteś jego właścicielem i szukasz profesjonalnego serwisu oraz wymiany części – to jesteś w dobrym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Nie znaleziono wyszukiwanej frazy

 

Jeśli nie znalazłeś szukanego produktu, wyślij do nas zapytanie, znajdziemy dla Ciebie każdy dostępny oryginalny produkt firmy Samsung. cs@inncomm.pl

 

Możesz również zadzwonić do nas:


Pn-Pt 10-16

  22 814 88 45


 

 

 

 

 

Nie znaleziono wyszukiwanej frazy