Adaptery, przejściówki i kable

Adaptery, przejściówki i kable są obowiązkowym wyposażeniem miejsca pracy z komputerem. Zbyt mała ilość wejść USB, brakujące kable, trudności w przesyłaniu danych czy mało efektywne podłączenie urządzeń do zasilania, potrafią skutecznie utrudnić wydajną pracę.

BA3901021A

CBF HARNESS-USB

BA39-01021A

Niewielkie urządzenia od zadań specjalnych

Rozwój branży komputerowej dąży do ujednolicenia czytników i wejść. Jednakże nadal niezastąpione są wszelkiego rodzaju przejściówki z nowego USB-C czy HDMI-VGA, adaptery USB-Ethernet lub Bluetooth, czytniki kart i rozdzielacze. Gadżety te doceniają wszyscy pracownicy biura oraz użytkownicy komputerów domowych, którzy już nie muszą zastanawiać się, jak na starszych modelach użyć nowoczesnych czytników, ograniczyć ilość kabli, czy też połączyć się z nadajnikiem WI-FI bez konieczności używania kabla antenowego.

Postaw na jakość i nowoczesne rozwiązania

Adaptery, przejściówki i kable zwiększają możliwości pracy z komputerem. Nowoczesne rozdzielacze są niezwykle praktyczne i estetyczne. Za pomocą adapterów można przeprowadzić transfer danych z tabletów, aparatów fotograficznych czy innych nośników informacji. Niezwykle interesujące są czytniki kart, które wyglądają jak zwykły pendrive, a pozwalają na podłączenie do komputera kilku rodzajów i rozmiarów kart danych i pamięci.

Pomagamy w nowoczesnych rozwiązaniach

Cena dostępnych rozwiązań jest zachęcająco niska, a sam asortyment przejściówek, adapterów i kabli Samsung na tyle różnorodny, aby każdy mógł szybko zwiększyć możliwości pracy swojego komputera. Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

Filtry
Model Laptopa