Półki do lodówek Samsung

Lodówka to jedno z najważniejszych urządzeń w kuchni i całym naszym domu. Dzięki niej produkty spożywcze znacznie dłużej zachowują świeżość, a napoje przez cały czas pozostają odpowiednio schłodzone.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo szeroką gamę półek oraz szuflad do lodówek firmy Samsung. Nowe, oryginalne i wykonane z najwyższej jakości materiałów, z pewnością będą dobrze spełniać swoje zadanie przez wiele długich lat. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DA4710148V PromocjaWyprzedaż

Wielkość lodówki zależy oczywiście od potrzeb jej właścicieli, podobnie jak jej wyposażenie. Jego główny element stanowią wewnętrzne półki oraz szuflady, których liczba oraz sposób ułożenia wpływa na to ile produktów komfortowo zmieści się w naszej lodówce.

Metalowy ruszt jest rozwiązaniem coraz rzadziej wykorzystywanym – jego miejsce zajęły tworzywa sztuczne, przede wszystkim plastik oraz hartowane szkło. Są one nie tylko mniej podatne na obsuwanie się produktów, ale również znacznie łatwiejsze w czyszczeniu. Czasami jednak nawet one, mimo dużej odporności na uszkodzenia, ulegają zniszczeniu. Pojawiające się z czasem rysy i pęknięcia stanowią problem, który rozwiązać może jedynie zakup nowego elementu. Podobnie jest w przypadku, gdy chcemy zwiększyć pojemność naszej lodówki – pomóc w tym mogą jedynie nowe półki dopasowane do określonego modelu.

Filtry
Model Lodówki