Obudowa matryc Samsung

Obudowa matrycy nie jest jedynie estetycznym elementem laptopa - zapewnia odpowiednią ochronę matrycy. Uszkodzenie obudowy matrycy jest jedną z częstszych awarii laptopów. Zazwyczaj jest wynikiem złego przenoszenia komputera oraz jego otwierania z użyciem zbyt dużej siły. Najczęściej uszkadzane są zawiasy oraz mocowanie. Dlatego zadbaliśmy o szeroki wybór obudów do matryc najróżniejszych modeli laptopów marki Samsung.

Szeroki wybór modeli

Najczęściej używane są obudowy plastikowe, ale w sprzedaży znajdują się również modele aluminiowe i metalowe, które są zdecydowanie trwalsze. Oprócz tego, że obudowy do matrycy laptopów Samsung różnią się między sobą wielkością, na rynku można znaleźć powłoki błyszczące, matowe oraz w najróżniejszych kolorach. Możliwości jest oczywiście sporo – wszystko zależy od tego, jaki model laptopa posiadamy.

Uszkodzoną obudowę laptopa trzeba szybko naprawić

Uszkodzona obudowa matrycy do laptopa powinna być jak najszybciej naprawiona, ponieważ może być przyczyną kolejnych uszkodzeń, włączając w to uszkodzenie matrycy komputera, taśmy matrycy, taśmy do kamery i mikrofonu, anteny oraz gniazd. Nie warto więc zwlekać z naprawą laptopa. Oferujemy naprawdę szeroki wybór oryginalnych produktów najwyższej jakości, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem - proponujemy naprawdę atrakcyjne ceny!

Filtry
Model Laptopa