Ekrany LCD do laptopów Samsung

Kupując nowy laptop, chcemy by jego parametry techniczne jak najlepiej odpowiadały naszym potrzebom. Urządzenie to musi spełniać swoje zadania i robić to dobrze. Największą uwagę wciąż zwracamy jednak na element nie mający wiele wspólnego z mocą ani osiągami. Chodzi o ekran laptopa – to od niego zależy sposób w jaki wchodzimy w interakcję z wyświetlanymi treściami.

Wyświetlacz współczesnego laptopa opisują cztery główne parametry – jego przekątna, rozdzielczość, połyskliwość oraz to czy jest on dotykowy. Dopasowujemy je w zależności od naszych potrzeb – nie wszyscy potrzebują ogromnej, 17-calowej matrycy, ale np. wysoka rozdzielczość jest już ważna dla każdego.

Ze względu na konstrukcję laptopów, charakteryzujące się niewielką grubością ekrany i ich matryce są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne. Po pewnym czasie mogą również pojawić się tzw. martwe piksele – czarne plamki, na których obraz nigdy nie jest wyświetlany.

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór ekranów (z obudową, panelem dotykowym oraz zawiasami) do różnych modeli laptopów firmy Samsung. Każda matryca jest nowa i oryginalna oraz posiada sygnaturę producenta.

Gwarantujemy jedynie najwyższą jakość naszych produktów!

Filtry
Model Laptopa