Piloty do telewizorów Samsung

Mimo iż pierwszy pilot do telewizora, przesyłający sygnał za pomocą światła podczerwonego, pojawił się dopiero w 1975 roku, dziś nie wyobrażamy sobie telewizji pozbawionej tego urządzenia. Nie tylko znacznie ułatwia korzystanie z odbiornika TV, ale również daje nam zdalny dostęp do wielu funkcji, który, w przeciwnym razie, byłby możliwy jedynie z panelu umieszczonego na telewizorze.

Piloty różnią się one od siebie, nawet wewnątrz określonej linii telewizorów. Niektóre z nich oferują więcej funkcji niż inne, dostępny jest również uniwersalny rodzaj pilota – pasujący do wielu różnych odbiorników.

AK5900149A

Pilot do Bluraya

AK59-00149A

Piloty, jako urządzenia zdalne, są podatne na uszkodzenia mechaniczne. Często upuszczane i zrzucane na podłogę, nawet pomimo prostej i solidnej konstrukcji, z czasem ulegają zniszczeniu. Zdarza się również, że telewizor, który kupujemy nie posiada pilota, mimo iż jest z nim kompatybilny. W tego typu sytuacjach zachodzi potrzeba nabycia nowego pilota – pasującego do określonego modelu lub uniwersalnego, o zbliżonych parametrach. Jeśli, którakolwiek z wyżej wymienionych sytuacji dotyczy Państwa, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

W czescisamsung.pl posiadamy niezwykle szeroką gamę pilotów do telewizorów marki Samsung. Wszystkie dostępne produkty są całkowicie nowe i oryginalne, zaś certyfikat producenta jakim są opatrzone, gwarantuje ich najwyższą jakość.

Filtry
Model Telewizora
Model urządzenia AudioVideo