Biuro Obsługi Klienta
czynne
od poniedziałku do piątku
w godzinach 9.00-17.00

Infolinia 09.00-17.00
22 814 88 45
 Opłata jak za połączenie lokalne
 

Usługi serwisowe

Usługi serwisowe dla Twojego laptopa, telefonu, tabletu

Serwis laptopów

Nikt nie lubi źle działającego sprzętu elektronicznego, zwłaszcza jeśli służy on do codziennej pracy. Awarie wciąż się jednak zdarzają, a jeśli dodamy do tego powstałe w wyniku nieszczęśliwego wypadku uszkodzenia mechaniczne, zdamy sobie sprawę, że zapotrzebowanie na usługi serwisowe jest bardzo duże. Na dodatek, wraz z pojawianiem się coraz większej liczby urządzeń, stale rośnie.

Z przyjemnością informujemy iż naprawa sprzętu elektronicznego również znajduje się w zakresie świadczonych przez nas usług. Nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie produktów firmy Samsung. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielać profesjonalnego wsparcia serwisowego w zakresie naprawy laptopów tej marki. Dokonujemy darmowej diagnozy i wyceny sprzętu oraz napraw w pełnym zakresie. Ponadto, na każde naprawione urządzenie udzielamy rocznej gwarancji.

Każdego laptopa traktujemy z taką samą uwagą, zarówno w przypadku drobnych usterek, jak i złożonych problemów i uszkodzeń. Dodatkowo, zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Uwaga! Nasz serwis obejmuje jedynie produkty marki Samsung!

Usługi serwisowe dla Twojego laptopa
banner_zlecenia
Nasze certyfikaty