Ekrany do tabletów Samsung

Oceniając tablet, pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę jest ekran – duże znaczenie ma zwłaszcza jego rozmiar. Komfort użytkowania tabletu o przekątnej ekranu wynoszącej 7 cali różni się w sposób znaczny od urządzenia 10- czy 12-calowego. Ważna jest również rozdzielczość w jakiej tablet pracuje – między dostępnymi na rynku urządzeniami występują w tym aspekcie dość spore różnice. Czynnikiem decydującym o wyborze konkretnego rozmiaru są, w ostatecznym rozrachunku, nasze potrzeby, a więc to gdzie i jak będziemy z nich korzystać.

Ponieważ, w przeciwieństwie do laptopów, tablety nie posiadają klawiatury, wielkość oraz stan ich ekranów dotykowych jest kwestią kluczową. Stale narażone na kontakt fizyczny ulegają zabrudzeniu i bywają podatne na zarysowania. Z tego powodu, po pewnym czasie może pojawić się konieczność ich wymiany.

Wszystkie ekrany do tabletów Samsung dostępne w naszym sklepie to nowe i oryginalne części, odpowiadające wszelkim parametrom i spełniające odpowiednie wymogi. Nie pochodzą z refurbishingu ani z rozbiórek używanego sprzętu. Ponieważ dla naszych Klientów liczy się przede wszystkim cena, jakość oraz łatwość montażu, gwarantujemy, że wszystkie dostępne w naszym sklepie produkty charakteryzuje najwyższa jakość.

Filtry
Model Tabletu